Blog

Czego lepiej używać na egzaminie — tradycyjnej ściągi czy mikrosłuchawki?

W naszych czasach, wszyscy już korzystają z nowoczesnych urządzeń, którymi są, zegarki (smart Watch), zwykłe telefony lub właśnie mikrosłuchawki. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że mają ogromną przewagę nad ściągami zapisanymi na papierze.

Zacznijmy od tego, że sama mikrosłuchawka nie zaliczy Twojego egzaminu ale zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu kilkukrotnie. Najważniejszym jest aby zorganizować pomocnika i wtedy pomyślny wynik egzaminu będzie gwarantowany.

A co z tymi bezsennymi nocami, kiedy próbujemy nauczyć się całego konspektu na papierze? Kiedy przez całą noc prosisz żeby jutrzejszy egzamin udało się zdać i zapomnieć.

Czyż w życiu każdego studenta nie było chociaż jednej takiej nocy? Wybór naszych urządzeń ochroni Cię przed takimi dylematami! 😊

A czy ktoś pamięta szelest tych papierów i schowane ściągi w najbardziej nieprzewidywanych miejscach? Dziewczyny, wcześniej ubierałyście się tak, że lektorowi i kolegom przyjemnie było na was popatrzeć zaś dziś, podczas egzaminów, dominują skromne ubrania aby nie zwracać na siebie uwagi i móc dobrze schować ściągi.

W tym przypadku, mikrosłuchawka to bardzo małe i niewidzialne urządzenie, które pomoże w takiej sytuacji.

To co piszemy, zapamiętujemy! Jedynym z plusów w pisaniu ściąg jest to, że część materiału egzaminacyjnego, przynajmniej na krótki okres, zapamiętujemy, ponieważ pracuje nasza pamięć mechaniczna.

Posługując się zestawem słuchawkowym  bluetooth nie trzeba niczego zapamiętywać a jedynie uważnie słuchać! 😊

Rozważcie to sami! Czy warto spędzić mnóstwo czasu na pisaniu ściąg i przy tym myśleć podczas egzaminu, jak z niej skorzystać, żeby nie narazić się na problem u prowadzącego.

Czy może lepiej wydać niewielką kwotę pieniędzy na wypożyczenie lub kupno zestawu mikrosłuchawek? Zadaj sobie pytanie czy twój czas jest ważny dla ciebie?

Podsumowując, oczywiście lepiej się uczyć i nie ściągać …ale w życiu studenta nie sposób jest nauczyć się wszystkiego co próbują przekazać nasi prowadzący. W większości przypadków, wybierając studia, chcemy poznać zakres ciekawiącej nas dziedziny nauki.

Bywa niestety tak, że program wybranych przez nas studiów, przewiduje również inne przedmioty, niekoniecznie w pełni kompatybilne z naszymi zainteresowania.

Podczas egzaminów z takich właśnie przedmiotów, warto wspomóc się zestawem mikrosłuchawek. Niech studia będą ciekawe ale nie uciążliwe!